להצטרפות לרשימת תפוצה אחת או יותר יש להשתמש בטופס שלהלן
שדה נדרש
אימייל
Confirm email
אנא שלחו לי אימיילים בפורמט HTML
מספר ת.ז.
רוצה לקבל עדכונים בנושא
טלפון
רוצה להשתתף בפעילויות שקשורות לנושא
מסר
שם פרטי
שם משפחה
עיר
שנת לידה
רוצה להתפקד למפלגה
רוצה להתנדב לפעילות סביבתית
רוצה לעזור בבחירות
רוצה לתרום כספים
רוצה לתלות שלט במרפסת
רוצה לעזור בתלית שלטים באזור שלי
רוצה לעזור בחלוקת חומר הסברה
רוצה לארגן מפגשים/חוגי בית
רוצה לעזור בהסברה באינטרנט
רוצה לעזור בהעשרת אתר האינטרנט
רוצה לעזור ביום הבחירות
עזרה אחרת או הערה

אנא בחר/י את רשימות התפוצה אליהן ברצונך להצטרף:

 • גנים הרצליה
 • את האסון הבא חייבים למנוע
  אנו, הורים לחיילים ולתלמידי תיכון, חרדים מאוד לגורל חיילי צה"ל ותושבי הנגב. אנו קוראים לראש הממשלה , שר הביטחון, השר להגנת הסביבה ולכל ממשלת ישראל לקחת אחריות ולעכב את ההחלטה על הקמתה של עיר הבה"דים בצומת הנגב סמוך לרמת חובב עד אשר תיבדק בצורה מקיפה משמעות המעבר של 11,000 חיילים לאזור ועד אשר המפעלים יחוייבו להשתמש בטכנולוגיות החדישות ביותר על מנת להוריד את רמת המזהמים באוויר.

  אנו דורשים מכם - אל תפקירו את תושבי הדרום ואת ילדנו !!!

  ברמת חובב מרוכזים 17 מפעלי כימיקלים שונים, אשר פולטים מזהמים לאוויר מידי יום, מזהמים אלו מתפזרים בשטח הפתוח ומהווים סיכון בריאותי לתושבי האזור (ב"ש, יישובי רמת נגב ועד לירוחם) .

  הפיצוץ באוגוסט 2007 במפעל "מכתשים", המחיש יותר מכל את הסכנות בהקמת עיר הבה"דים סמוך לרמת חובב כל עוד אין טיפול סביבתי ופיקוח ראוי על המפעלים.

  את האסון הבא חייבים למנוע - לא לקישון 2 !!!
 • חתימה על עצומה למען הצלת חופי הרצליה
  אנו, ציבור תושבי השרון מודאגים מהרס החופים בהרצליה, שנגרם כתוצאה מבניית המרינה.
  אנו קוראים לבעלי המרינה ובראשם מוטי זיסר, להשקיע בשיקום חופי הרצליה ובכך למזער את הנזק שנגרם על ידם. מן הצדק שבעלי המרינה, שהרוויחו מבנייתה, ישקיעו בשיקום הנזק שנגרם לחופי העיר הרצליה כתוצאה מבניית המרינה.


  אנחנו דורשים שבעלי המרינה ובעלי העסקים במקום, (בפרט קניון המרינה), יפרישו סך של 5% מההכנסות השנתיות (על פי הפרסומים, מדובר בסך של -20 מיליון דולר בשנה), לטובת שיקום החופים. ההקצבה הנדרשת מהם על פי הערכה זו היא כמיליון דולר בשנה.

  כמו כן, אנחנו דורשים מנבחרי הציבור לפעול בדחיפות ולהפעיל את כל הכלים העומדים לרשותם במטרה לזרז את הטיפול בשיקום חופי הרצליה ומניעת התדרדרות נוספת במצבם.

  אנחנו החתומים מטה, מצהירים שאין בכוונתנו לקנות בקניון המרינה עד שבעליו יפעלו בצורה אמיתית לשיקום החוף.


 • herbus
  רוצים תחבורה ציבורית בשבת בהרצליה
 • לא לחיסול חוף אפולוניה
  עיריית הרצליה מתכננת לחסל את חוף אפולוניה, ע"י הנחה סלעים(בולדרים) על החוף ועל שרדי העתיקות.
  במסגרת המאבק לשמירה על חוף אפולוניה מתארגן ועד פעולה להצלת חוף אפולוניה מפני תוכנית הרסנית של עיריית הרצליה, רשות העתיקות, ורשות הטבע והגנים.

  ועד הפעולה יפעל במספר דרכים כמו הגשת התנגדויות לתוכנית, מחאה ציבורית, ופעילות משפטית.

  להשתתפות הציבור הרחב פעילות להצלת חוף אפולוניה יש חשיבות קריטית להצלחת המאבק.
  אנא כתבו את פרטיכם והיו שותפים להצלת פנינת טבע ונוף ייחודית זו.
 • מבצע "שיחה מצילה" חברים
  מפלגת הירוקים יוצאת במבצע מקביל למבצע בשם "שיחה מכניסה" של אחת מחברות התקשורת הסלולאריות.

  במבצע של מפלגת הירוקים הכריזה עליו, כל דקה פחות בשיחה עם חבריכם, תזכו לעוד 5 דקות זמן איכות בחברתם.

  *הצטרפות למבצע "שיחה מצילה" אינה כרוכה בתשלום והיא ללא דמי מנוי חודשיים.

  *המבצע אינו מוגבל בזמן, אנחנו ממליצים על מינימום זמן שיחה.
 • למען בעלי החיים


  8 העקרונות לשמירת זכויות בעלי חיים
  1. העברת הטיפול בענייני בעלי החיים ממשרד החקלאות למשרד הגנת הסביבה
  כיום קיימת כפילות בנושא. נושאים של רווחת וזכויות בעלי החיים אמורים להיות תחת פיקוח המשרד לאיכות הסביבה. הנטייה במשרד החקלאות לראות בבעלי חיים "רכוש מניב" שרווחתו מטופלת אך ורק ממבט זה, יוצרת ניגוד אינטרסים בין רווחת בעלי החיים פרופר לבין היותם כלי תעשייתי. לראיה, משרד החקלאות היה באופן קונסיסטנטי גורם שהתנגד לרפורמות רווחה וניסה לצמצמן ככל יכולתו, ואף נמנע ממילוי חובתו ליישם תקנות רווחה קיימות. במשרד החקלאות שולטת נטייה מובהקת לראות בבעלי החיים מכשירים תעשייתיים ותו לא. הפקדת רווחת בעלי החיים בידיו משמעה הפקרתה בידי בעלי אינטרסים הפוכים.  2. הרחבת מבצעי העיקורים והסירוסים של חתולי רחוב לפריסה כלל ארצית כולל תקציב מיוחד לנושא זה
  יש לחייב רשויות מקומיות בחוק לדאוג לעיקור ולסירוס של חתולי רחוב כדי להבטיח את רווחתם ולמנוע את הסיבות הגורמות לתושבים להתייחס אליהם כאל מטרד. משרד הפנים בראשותו של אברהם פורז הקציב סכום כסף לעיריות למטרות של עיקור וסירוס חתולי רחוב, אך לא ברור אם העיריות אכן השתמשו בכסף למטרה זו. יש לדאוג לאמצעים שיבטיחו שהכסף שהוקצה למטרה זו אכן ישמש אותה.  3. משמר אזרחי, בתמיכת משרד הפנים, שיעסוק בבעלי חיים:מניעת התעללות ואכיפה.
  בתהליך הקמת המשמר האזרחי יש לדאוג ל:
  וטרינרים ומרפאות חירום בפריסה כלל ארצית וזמינה 24 שעות ביממה.
  "פתרונות קצה" כלומר מכלאות / משפחות אומנות שיוכלו לקלוט חיות במצוקה בעיקר במצבי חירום.
  איוש כל תחנות המשטרה בארץ בשוטרי המשמר האזרחי שיעברו הכשרה מתאימה לטיפול בנושא בעלי חיים.  4. יוזמה לקביעת יום זכויות בעלי החיים שנתי
  מטרת היוזמה:
  א. העלאת המודעות לזכויות ורווחת בעלי החים בארץ, ולמניעת סחר בחיות מחמד.
  ב. אמצעי להחדרת הנושא לבתי ספר ומוסדות ציבוריים  5. החזקת סוסים וחמורים – פיקוח ורישוי
  מצבם של רוב הסוסים והחמורים בארץ, בעיקר אלה המשמשים לעבודת משא הוא קשה. מקרים של התעללויות בסוסים וחמורים נשמעים מדי יום. על מנת שיתאפשר פיקוח על חיות אלו יש לחייב רישוי שנתי, ובעלי סוסים וחמורים שלא יעמדו בתנאי הרישוי, החיות יופקעו מהם למכלאות מתאימות.  6. קידום חוק מניעת ניסויים בבעלי חיים
  א. שקיפות: יישום החיוב של השתתפות נציגים מטעם אנשי זכויות בעלי חיים בכל הוועדות הניסויים בבעלי חיים, כולל בוועדות הפנימיות. מספר הנציגים חייב להיות פרופורציונאלי למספר הנסיינים. השקיפות תאפשר לדעת כמה חיות מוקרבות לניסויים, מהם נושאי הניסויים ומה מטרתם.
  ב. עידוד פיתוח תחליפים לחיות מעבדה.
  ג. איסור קיום בתי / חוות גידול של בעלי חיים למעבדות, איסור יצוא בע"ח חיים לצורך ניסויים.  7. הקמת תחנת חינוך ארצית שתעסוק בכל נושאים הקשורים בבעלי חיים
  תוכנית זו תהיה חלק מתוכניות הלימודים ברמות השונות של מערכת החינוך, החל בגני ילדים ועד הכיתות הגבוהות. התוכנית תעסוק בסוגיות של רווחת בעלי חיים וזכויותיהם, בחיות בר ובחיות מבויתות, בחשיבות הימצאות בעלי חיים בסביבה אורבנית ובטבע, ובהשלכות של השימוש שעושה בהן האדם ושל התערבותו בסביבות מחייתם. כמו כן, תעסוק התוכנית בהסברה שתכליתה הקניית מודעות לבעלי החיים הנמצאים בסביבתנו, לצרכיהם ולרווחתם; עידוד עזרה לבעלי חיים במצוקה, מניעת התעללות, עידוד התנדבויות במתקני החזקת בעלי חיים וכדומה.  8. איסור יבוא ייצור ומכירת פרוות בעלי חיים
  עידוד המודעות לתעשיית הפרוות, ואיסור יבוא וסחר של פרוות. לאחרונה מופיע גל מחאה עולמי נגד תעשיית הפרוות, המתמקד בסין, יצרנית הפרווה הגדולה בעולם, המשתמשת גם בבעלי חיים מבויתים כגון כלבים וחתולים. ישראל תתרום למאבק העולמי בחוק שיאסור יבוא פרוות וסחר בהן. כמו כן, תיערך הסברה לצורך העלאת המודעות לזוועות הנעשות במסגרת תעשייה זו.
 • מתנדבים
  רשימת המתנדבים של מפלגת הירוקים
 • לשמור על הטבע סביב אפולוניה בהרצליה
  עיריית הרצליה ומינהל מקרקעי ישראל מתכוונים להפוך בקרוב אזור טבע נדיר ששרד באזור החוף לשכונת ענק צפופה.
  השכונה המתכננת היא במתחם הממוקם בחלק הצפוני של הרצליה בין כביש החוף לחוף הים בצמוד לאזור הכפרי של מועצה אזורית חוף השרון וגן לאומי אפולוניה.

  המתחם ברובו נשתמר כאזור טבעי, במקום יש מספר עצי שיקמה עתיקים ומרשמים, ערוץ שבגדותיו מצוי ריכוז יפה של קנים, צמחי פקעות כמו חצבים, שיחים מסוגים שונים, שרידים של בוסתנים עם עצי פרי, ומגוון של צמחייה חד שנתית.

  באזור יש מגוון של בע"ח, עופות שונים כמו דוחל שחור גרון, שליו וחוגלה , דורסים כמו בז מצוי זרון ועקב, יונקים כמו שועלים נמיות וחולד.

  האזור הוא אידיאלי למטרות חינוכיות, מפגש של תלמידים מן הערים באזור עם הטבע במקום יכול להעשיר רבות את הדור הצעיר.
  הבעלים של הקרקע הם אנחנו, כלל הציבור, ואנחנו בהחלט יכול להשפיע על איך שישתמשו בה.

  מי שמחליט מה שיעשו בקרקעות בארץ הם נבחרי ציבור, שרים וראשי רשויות.
  מי שמחליט על עתיד הקרקעות בהרצליה היא ראש העיר הרצליה גב' יעל גרמן.
  אנו קוראים לראש העיר הרצליה לשקול שוב את ההחלטה לבנות שכונה על אתר טבע באזור החוף.

  אנו מביעים את רצוננו שאזור זה יישאר טבעי וישמש כאזור לטיולי טבע.


 • מצילים את גן הקופים
  גן שאול, הידוע בשמו העממי "גן הקופים" בשל פינת החי שהייתה בו, היה בימי אברהם קריניצי אחד ממוקדי הבילוי העיקריים של תושבי העיר. היו שם אגם מלאכותי, בריכת דגים, קופים רבים, איילות, דורבנים, צבים, שועלים, תוכים, עופות ושובך יונים, ששרידיו נותרו בגן. פסגה ירוקה זו הצטיינה בצמחיה עשירה ובפינות נוי חמודות שנפרסו בכל שטח הגבעה ולאורך המדרון, עד לרחובות נורדאו והמעגל.
  בשנים האחרונות ננטשו שטחי המדרון וכיום הם שוממים ומוזנחים. הגן צומצם לחלק קטן מפסגת הגבעה. גם המעט שנותר מהגן נמצא עכשיו בסכנה !!!

  העיריה זוממת להפוך חלק משמעותי מהגן לחניון - כפתרון עקום לבניה לא חוקית, צפופה מאוד וללא מקומות חניה, ברח' ארלוזרוב 36.

  לא נסכים להרס גן הקופים!
  אנו דורשים לבטל את התוכנית הזדונית - ולהחליפה בתוכנית לשיקום הגן, תוכנית שתחדש את השבילים על צלע הגבעה ותחזיר לגן את נשמתו.
 • עדכונים ממפלגת הירוקים
  רשימת תפוצה לקבלת עידכונים ממפלגת הירוקים, אירועים סביבתיים, חדשות וכו'...
 • עצומה נגד חוק קסדות האופניים
  אנו החותמים מטה דורשים מחברי הכנסת לבטל את החוק שמטיל חובת חבישת קסדה על רוכבי אופניים.

  1. הניסיון בעולם מלמד כי חקיקת חוקי קסדות אינה מגבירה את בטיחות הרכיבה, החקיקה גורמת לרוכבים רבים לוותר כליל על הרכיבה מאשר לחבוש קסדה.
  2. מספר ההרוגים הגבוה ביותר הוא בארה"ב, בה אחוז חבישת הקסדות הוא הגבוה ביותר (38%), ואילו מספר ההרוגים הנמוך ביותר הוא בהולנד ובדנמרק, בהן אחוז החבישה הנמוך ביותר (0.1% ו-3% בהתאמה).
  3. לפי מחקרים הקסדה אינה מגנה על הרוכב מפגיעת מכונית (הגורם העיקרי לפגיעה ברוכבים), אלא עלולה דווקא להגדיל את סיכוי הפגיעה.
  4. חקיקה יוצרת את הרושם המוטעה שרכיבה על אופניים מסוכנת. (בניגוד למקובל לחשוב, הרכיבה על אופניים אינה מסוכנת: מספר הולכי רגל בבריטניה, הנהרגים מדי שנה בתאונות דרכים גדול פי שישה ממספר הרוכבים)
  5. הניסיון באוסטרליה מראה כי לאחר חקיקת החוק הכופה חבישת קסדות, פחת מספר הרוכבים שם בכ-40%.
  6. רכיבת אופניים היא אחת הפעילויות הספורטיביות הבריאות והמומלצות ביותר על ידי עולם הרפואה. רכיבה סדירה על אופניים מקטינה את הסיכון לחלות במחלות לב-ריאה, ועשויה להגדיל בממוצע את תוחלת החיים של הרוכב בכ-9 שנים.
  7. השימוש בחקיקה יוצרת את הרושם המוטעה כי קסדה היא אמצעי הבטיחות האופטימלי להגנה על רוכבי האופניים. בשל כך, סבורים ההורים כי די בהצמדת הקסדה לראשם של ילדיהם בכדי לספק להם את ההגנה הטובה ביותר, והם נמנעים, למשל, מחינוכם לרכיבה בטוחה.

 • עצומה לשמירת על חוף כורסי (הדיימונד) ללא בניה
  בימים אלו הוציא מינהל מקרעי ישראל מכרז, בעידוד מועצה אזורית גולן, לבנייה של אזור תיירותי ענק הכולל מלון ומבני שרות נוספים בשטח שנושק לאחד החוף היפים בכנרת.

  מתברר שפרוייקט זה מתוכנן כבר מספר שנים ועבר את האישורים הדרושים (אישורי שינוי ייעוד קרקע ואישורים מוניציפליים ), ולצערנו, התושבים, לא שמענו על כך אלא רק עכשיו.

  אנו, תושבים רבים מהגולן, מנסים להתגייס על מנת לעשות כל שניתן על מנת למנוע הרס של החוף האחרון בגולן שעוד נותר טבעי ללא פיתוח, חוף פתוח לתושבים ולמטיילים.

  החוף המדובר הינו סמוך לחוף הדיימונד, שפך הסמך, בין צומת כורסי וצפונה לחוף צאלון.

  אנו דורשים מ"מ ראש הממשלה אהוד אולמרט שממונה על מינהל מקרקעי ישראל:
  1. להודיע לאלתר על הקפאת המכרז.
  2. להביא את נושא התיירות בחוף זה לדיון מחודש בועדות התכנון, ולתת לתושבים וגרומי שמירת הטבע להביע את עמדתם.


  יש חשיבות רבה שהחופים הטבעיים המעטים שעוד נותרו בכינרת יישארו כאלו.

  אנו קוראים למקבלי ההחלטות להפסיק את המדיניות ההרסנית של הקפת הכינרת בטבעת של בטון. • עצומה לשמירה על ניקיון חופי תל אביב
  הבילוי בחופיה של תל אביב הפך להיות סיוט לרבים מאיתנו
  הישיבה בין בדלי הסיגריות , והאנשים שאינם עושים מאמץ לזרוק את שאריותיהם בפח האשפה הקרוב כאשר הם עוזבים, משאירים את החופים במצב בלתי נסבל .
  הרחצה במים הופכת גם היא לבלתי אפשרית כאשר אותם שאריות שננטשו נשטפות לים לאחר שעות הרחצה ואנו מוצאים את עצמנו שוחים בין ניילונים מקלות ארטיק ועוד.
  בעקבות הפגישה נקבע כי בכדי לקדם את הנושא הכואב וכדי להפעיל לחץ על מקבלי ההחלטות מהסיעות השונות המרכיבות את מועצת העיר בתל אביב אכין עצומה בנושא ,והפיץ אותה באמצעיים השונים . כאשר יחתמו עליה כ- 5000 אנשים היא תוגש לראש העירייה .
  אנו יודעים כי בלי שילוב של אלמנטים שונים כגון תשתית על שפת הים , חינוך וכו' לא נכון, ולא ניתן לאכוף את חוק שמירת הניקיון לכן אנו קוראים לכם לחתום על הדרישות הבאות:
  1. אנו קוראים לעירייה להציב פחי אשפה לארוך החופים שיהיו מחולקים ל- 3 (עבור בקבוקים , ניירות , ואשפה אחרת) – בנוסף אנו קוראים להציב שילוט בנושא הדורש את פינוי האשפה .
  2. אנו קוראים לעירייה להציב מתקנים עבור זריקת בדלי הסיגריה (קבועים וחד פעמיים) וכמו כן להציב שילוט מכוון לטובת הנושא
  3. אנו קוראים לעירייה לאכוף את חוק שמירת הניקיון 1984 כנגד אנשים שזורקים אשפה בחול או משאירים אשפה לאחר עזיבתם את תחום החוף. האכיפה צריכה להיות שלבית כאשר העירייה צריכה לקבוע תקופה בה יינתנו אזהרות בלבד (תקופה של כמה חודשים ) בתקופה זו ירגילו את הציבור ויידעו אותו כי בשנת הרחצה הבאה יינתנו קנסות לעוברים על החוק.
  ע"י מילוי שלושת הדרישות הנ"ל נוכל ליהנות מחופים נקיים ונעימים לרחצה לרווחת כולנו.
 • עצומה להצלת רמת מרפא ברמת גן
  עצומה להצלת רמת מרפא ברמת גן
  אני מצטרף/ת בזאת לתביעה הציבורית לעצור את המשך הריסת המבנה ההיסטורי של בית החולים רמת-מרפא בשכונת גפן אחד מנכסיה היסטוריים והאדריכליים החשובים של רמת גן.  אנו קוראים לרשויות החוק והתכנון למנוע המשך ההרס וקביעת עובדות בילתי הפיכות בשטח ולאפשר למועצה לשימור מבנים ואתרי התייישבות ולנו תושבי רמת-גן והשכונה לממש את זכותנו ע"פ חוק התכנון והבנייה ולהציג את עמדתנו וטענותינו בנידון בפני הוועדה המחוזית לתכנון ובניה או כל גורם אחר הקבוע בחוק ו/או שיקבע בית המשפט.


 • עצומה להרחקת המפוחים
  אנחנו תושבים מודאגים מכל רחבי הארץ קוראים לשר להגנת הסביבה ולשר הבריאות להוציא הנחיות ותקנות האוסרות את השימוש במפוחים.

  אנו מודאגים מהמחיר הבריאותי והסביבתי הגבוה מאד שהשימוש במפוח גובה.

  בין השאר מהסיבות הבאות:

  1. המפוח מפיק רעש חזק מאד של 100 דציבל. זהו רעש הגבוה פי כמה מהמותר בחוק.
  2. ענני האבק שמעלה המפוח גורמים סבל רב לחולים במחלות ריאה, לסובלים מאלרגיה ולאוכלוסיות פגיעות כמו תינוקות וזקנים.
  3. האיגוד האמריקאי למחלות ריאה קובע, כי מפוח אחד יוצר זיהום כמו 17 מכוניות.
  4. המפוח יורה אויר במהירות של 225 קמ“ש ובנוסף לאבק ולאבקנים, מעלה מהכביש חלקיקי מתכת רעילים ביותר ביניהם; ניקל, עופרת, כרום וכספית.
  5. ענני האבק העולים מהשימוש במפוח נכנסים לתוך הדירות הסמוכות וגורמים למטרד חמור.

  אנחנו דורשים כצעד ראשון מראשי הרשויות לאסור על קבלני ועובדי העירייה להשתמש במפוחים ולחזור ולהשתמש במטאטא והמגרפה בכדי לשמור על בריאות כולנו.

  אנחנו החתומים מטה קוראים לרשויות, להפסיק לזלזל בבריאותנו ואיכות חיינו ולפעול להחזרת השקט ושלווה לרחובות.

 • שימוע בריכת גורדון
  בקרוב, יערך הליך של שימוע ציבורי על גורל בריכת גורדון המיתולוגית.

  לאחרונה, התקבלה החלטה במועצת העיר ת"א-יפו לערוך שימוע ציבורי על עתיד בריכת גורדון, זאת בהמשך להצעה של פאר ויסנר – סגן ראש העירייה ויו"ר מפלגת "הירוקים".

  מדובר בהישג גדול של "סיעת הירוקים" שהצליחה להביא לכך שלפני קבלת כל החלטות תכנוניות במוסדות העירייה, הציבור יוזמן להגיש את התנגדותו לפני הגשת התוכנית להריסת הבריכה המיתולוגית.

  אם גם אתם מתנגדים להריסת המוסד התל-אביבי האהוב,
  אם אתם מעוניינים להצטרף לשימוע הציבורי
  ולהביע את עמדתכם על מתחם בריכת גורדון/ככר אתרים/ המרינה והטיילת,
 • רוצים את הירוק של השרון ולא את האספלט השחור של איילון
  בחודשים האחרונים, מקודם הקטע הצפוני של כביש 20(איילון) מהרצליה צפונה, הן ברשויות התכנון והן בממשלה.
  אנשי משרד התחבורה, ומנכ"ל נתיבי איילון לא מצלחים לתת הסבר משכנע על ההצדקה התחבורתית לקטע כביש זה שייסלל 500 מ' בלבד מזרחית לכביש החוף.
  קטע כביש זה יהווה מכת מוות לשטחים הפתוחים של אזור השרון, שעישר בבתי גידול לחים ועשיר בערכי טבע רבים ומגוונים.

  לקטע זה מתנגדים נחרצות החברה להגנת הטבע, רשות הטבע והגנים וגורמי סביבה רבים נוספים.

  בנוסף, אנו יודעים על מומחי תחבורה רבים שטוענים שאין הצדקה תחבורתית לקטע כביש זה.

  יתרה מכך, אנו שוחחנו עם גורמים מקצועיים במשרדי הממשלה שרואים בכביש כמיותר ומזיק, ומעודדים אותנו לפעול נגדו כי ידיהם כבולות.

  עצומה זאת היא בקריאה למקבלי החלטות לא לבזבז את הטבע שלנו לא לבזבז הכסף שלנו ולא לבזבז את העתיד שלנו.

  אנו קוראים לשר הפנים ושר התחבורה לקיים חשיבה מחודשת על נחיצותו של קטע כביש זה ולשקול מיזוג של שני הכבישים באזור רשפון.הסרה מהרשימה

Powered by PHPlist2.10.2, © tincan ltd


*הפרטים שנמסרים כאן ישמשו אך ורק לפעילות ציבורית וסביבתית של המפלגה
 
 
© tincan limited | phplist - version