ארכיון הנושא 'סניף ראשון-לציון'

היאבקות קרקע: איקאה שוב מתקרבת לראשל"צ; הירוקים והסוחרים מתנגדים

יום ראשון, 16 לנובמבר 2008   מאת:

חשיפת התנאים למכרז החדש של איקאה בראשון לציון עוררה תגובות נזעמות בקרב סוחרי האזור. נציג הסוחרים: "המינהל שוב מנסה לתפור מכרז לאיקאה". נציג הירוקים: "אין סיבה לתת פרס ליזמים שבנו בניגוד לייעוד". מינהל מקרקעי ישראל: "המכרז מבטא את מורכבות המצב. הכל כשר ועומד בדרישות הדין"

גיל יודפת, ראש סיעת "הירוקים" בראשון לציון וחבר מועצה, היה גם הוא בין המתנגדים לפתיחת הסניף במתחם. "צריך לבדוק את המכרז לעומק", הוא אומר. "המבנה של חנות איקאה נבנה בניגוד לייעוד והיה צריך להיהרס. אין כל סיבה לתת ליזמים פרס ולהוציא מכרז, כשהם היחידים שמשתלם להם להתמודד בו. זה סיכון שאיקאה לקחה כשהקימה מבנה מסחרי על קרקע של תעשייה לפני שינוי הייעוד"

לכתבה בNRG לחצו כאן…

מפלגת הירוקים ירתה את יריית הפתיחה לבחירות הארציות

יום רביעי, 12 לנובמבר 2008   מאת:

מפלגת הירוקים רשמה הישג מרשים בבחירות המקומיות לרשויות המקומיות. מפלגת הירוקים נכנסה לכ-22 רשויות מקומיות ובסה"כ קיבלה כ-50 מנדטים. מפלגת הירוקים התמודדה ברשויות מקומיות מנהריה בצפון ועד אילת בדרום.

יושב ראש מפלגת הירוקים פאר ויסנר: " אמש זכינו לאמונם של תושבים רבים מכל רחבי הארץ שדורשים לשפר את איכות החיים והסביבה בישראל".

על פי נתונים שהתקבלו במפלגת הירוקים קיבלה המפלגה את המנדטים הבאים :

1. חיפה – 4 מנדטים,
2. ראשון לציון – 3
3. רמת גן- 3
4. כפר סבא -3
5. נהריה – 3
6. תל אביב – 3
7. נשר- 4
8. גבעתיים- 2
9. מודיעין- 2
10. קרית אונו- 2
11. אזור-2
12. אשדוד-2
13. הרצליה-1
14. בת-ים 1
15. אשקלון- 1
16. פרדסיה- 1
17. מגדל העמק-1
18. רמת השרון-2
19. הוד השרון- 2
20. קרית אתא-2
21. חדרה -2
22. פתח תקווה-1

יושב ראש מפלגת הירוקים פאר ויסנר : " מדובר בהישג משמעותי, אמש זכינו לאמונם של תושבים רבים מכל רחבי הארץ שדורשים לשפר את איכות החיים והסביבה במקום מגוריהם.

העובדה כי הגענו לכ- 50 מנדטים בסך הכללי מדברת בעד עצמה וכעת עלינו להפשיל שרוולים ולצאת ולעבוד למענם. התוצאות המרשימות הן יריית הפתיחה של מפלגת הירוקים במטרה לקבל את אמון העם גם בבחירות הארציות כדי שנוכל להשפיע מתוך הכנסת הבאה ולקדם סדר יום סביבתי וסדר יום חברתי במדינת ישראל ."

שי למאיר ניצן מהירוקים

יום רביעי, 24 לספטמבר 2008   מאת:

חברי מפלגת הירוקים בראשל"צ שיגרו שי מקורי לראש העירייה מאיר ניצן – אריזות בקבוקים ריקים. המטרה: למחות על כך שבעיר לא הוצבו מיכלי איסוף בקבוקים
לכתבה  המלאה בNRG לחצו כאן