הירוקים בהרצליה

>>>> לדף הפייסבוק שלנו לחצו כאן…

רשימת הירוקים תתמודד בחירות הקרובות למועצת העיר הרצליה , במועצת העיר נפעל לקדם את הנושאים הבאים:

שיקום חוף הים

הירוקים יפעלו לשיקום חוף הים בהרצליה ע"י העברת חול מאזור שברי הגלים ומקרות נוספים לחופים שנפגעו. לפרויקט יהיה תקציב שנתי שימומן בסיוע בעלי הנכסים המניבים במרינה, נפעל להעביר חוק עזר עירוני שידאג לכך.


חופי הרצליה תמונת מצב, מימין ביולי 2003, משמאל ביולי 1972.

להרחבה בנושא לחץ כאן…

חינוך

הירוקים דוגלים ביצירת מערכת חינוך בריאה, משקעת וצודקת. הכינו תוכניות לטיפוח המצוינות ויצירתיות בלומדים, תוך הקפדה על הקניית ערכים של עזרה לזולת ושמירת על הסביבה.
להרחבה בנושא לחץ כאן…

שטחים פתוחים ופיתוח בר-קיימא

הירוקים ייצגו בועדות התכנון הבנייה, את הדורות הבאים, את התושבים חסרי האמצעים, את חוף הים, את השטחים הפתוחים, את הטבע והנוף, את חיות הבר ואת הנפגעים העתידיים מתוכניות אלו.
הירוקים לפי עקרונות התכנון והפיתוח בר-קיימא של מפלגת הירוקים הארצית.
להרחבה בנושא לחץ כאן…

תחבורה

הירוקים יפעלו להפיכת הרצליה לעיר עם מערכת תחבורה מודרנית, יעילה ובלתי מזהמת. נפעל לקידום השימוש ברכבת, העברת התחנה המרכזית לאזור תחנת הרכבת, מעבר לאוטובוסים שעומדים בתקני אוויר מתקדמים, פתרונות לבעיות החניה וקידום שבילי אופניים.
להרחבה בנושא לחץ כאן…

שקיפות

הירוקים רואים חשיבות גדולה בשקיפות מקסימלית של הרשויות, נפעל לפרסום כל מידע בעל חשיבות ציבורית באתר האינטרנט של העירייה, תוכניות בנייה, פרוטוקולים, ישיבות ועדות ודוחות. נפעל לשידור דיוני מועצת העיר ושל וועדת התכנון בוידאו באתר האינטרנט של העירייה.
להרחבה בנושא לחץ כאן…

תעסוקה ועסקים

הירוקים יפעלו למען חיזוק אזור התעשייה, הבאת חברות חדשות, עידוד חברות קיימות ופתרון בעיות התחבורה. נפעל להחייאת מרכז העיר ועידוד עסקי התיירות בחוף, שלא יפגעו באינטרסים של הציבור.
להרחבה בנושא לחץ כאן…

אנטנות סלולאריות

הירוקים ייזמו ועדה פומבית שתבחן את האנטנות בכל שכונה ושכונה בשיתוף התושבים, נדאג לעצוב תכנית פריסה של אנטנות סלולאריות בעיר באופן שעוצמת השידור תהיה בלתי מזיקה, ההפרעה הנופית מינימלית ואיכות הקליטה מיטבית.
להרחבה בנושא לחץ כאן…

הירוקים ייקחו את המושכות ויפעלו במועצת העיר להעלאת הרצליה על מסלול של שיפור איכות חיים ואיכות הסביבה!

 

חדשות מהירוקים בהרצליה

עוד חדשות מהירוקים בהרצליה לחצו כאן...